Odkrycie rundy. Serce drużyny. Strzelił dla Płomienia 6-bramek, rozegrał 14meczy (923 minuty) i pokazał że warto w niego inwestować.

Runda w naszym wykonaniu była dosyć średnia na pewno mogło byc o lepiej. Często mieliśmy braki kadrowe i trener sporo musiał główkować jak to wszystko ułożyć. Zanotowaliśmy bardzo słaby początek przegrywaliśmy mecze, które z pewnością były w naszym zasięgu. Cel na przyszła rundę? Moj osobisty to wywozić z każdego meczu po 3 punkty i jestem przekonany, że jeśli każdy będzie pokazywał Swoje 100% w każdym meczu nie jest to zadanie z tych niemożliwych.

Nie jest to dla Mnie zaskoczenie, ale chciałbym wyróżnić Macieja bardzo zależało mi, aby odpowiednio wszedł do drużyny i pokazał co potrafi. Znamy się od małego i doskonale wiem jaki jest ambitny. Drugim zawodnikiem jest Mariusz Połomka przez którego pewniej się czuje na boisku dzięki czemu nabieram wiary w swoje umiejętności. Mariusz pokazuje każdemu z nas jak powinno się pracować na boisku, nawet jak ma się ten „gorszy dzień.” Podoba mi sie jego rywalizacja z Guciem o miano mojego najlepszego przyjaciela. Chłopaki pokazują pazura i widać, ze Gucio nie chce poddawać się, co udowodnił paroma pięknymi i ważnymi bramkami.

 

Bartosz Pusiak – jestem przekonany, że rundę powinien zaliczyć do udanych, a nawet bardzo udanych. Mało kto się spodziewał, że Pusi będzie tak znaczącą postacią w PPA. Owszem, ma do poprawy jeszcze sporo, ale to wszystko jest do zrobienia. To co najważniejsze – ambicja, walka i wola nauki – już ma, a tego nie idzie tak sobie nabyć. Teraz trzeba szlifować technikę, taktykę i pomysł na grę na swojej pozycji i mam takie wrażenie, że Bartosz może w niedługim czasie bardzo rozpoznawalną postacią w środowisku piłkarskim. Bardzo się cieszę, że jako jeden z wielu naszych nastolatków, którzy rozpoczęli okres przygotowawczy, zdecydował się grać w PPA. Moim zdaniem: „Został i wygrał”! – coach Tomasz Radwan