Dawid Seifert w rundzie jesiennej rozegrał raptem 7minut. „Pogba” to zapalony gamer i jego wyczyny można obserwować na Polsacie (Polsat-Game). Jednak kiedy są braki kadrowe to nigdy nie odmawia pomocy. Znalazł się w kadrze w 3-ostatnich meczach rundy jesiennej. Dawid na trwałe się zapisał w historii Płomienia jako zdobywca MVP Pucharu Burmistrza.

.

To była ciężka runda dla Płomienia. Zajęcie 10 miejsca na pewno nie spełnia oczekiwań zarówno zarządu jak i wszystkich zawodników łącznie z trenerem. Cel na przyszłą rundę wydaje się jasny czyli awansować o kilka pozycji a może i nawet powalczyć o ścisłą czołówkę. Aby go zrealizować potrzebujemy większego zaangażowania i po ostatnim meczu mam nadzieję że szybki Gucio wróci do strzelania bramek, co znacznie pomoże nam w przyszłej rundzie. Najbardziej zaskoczył mnie Edziu, pokazując że wiek nie ma znaczenia, bo na ten moment jest on jednym z ważniejszych zawodników w naszej drużynie.

Nie ma w klubie człowieka, któremu Pogba zaszedł za skórę. Zawsze pomocny, bez problemowy. Jedyny piłkarz w Płomieniu, który jak się pojawia w szatni jest witany oklaskami  (to najczęściej po jakieś dłuższej nie obecności). – wiceprezes Paweł Szott