Krystian Kraszewski zagrał w  8 meczach rundy jesiennej ( 703 minuty). Poprosiliśmy Krystiana o ocenę rundy.

Runda dla Płomienia była bardzo trudna i wyboista. Zaczęliśmy swój sezon od zwycięstwa, lecz dalsza gra w następnych meczach niestety nie dawała zwycięstw. Z czego wylądowaliśmy w dole tabeli. Lecz w połowie rundy zaczęliśmy znów narzucać swój styl gry, który skutkował łapaniem punktów i wspinaniem się z dołu do środka tabeli. Jeśli chodzi o cele. Chcielibyśmy uzyskać, jeśli tabela na to pozwoli, jak najwyższe miejsce. Sezon zapowiadał się ciężko przed startem i takowy się stał. Więc będziemy walczyć w każdym meczu o punkty i zobaczymy na koniec sezonu jaką lokatę uzyskamy. Co do zaskoczenia grą któregoś z moich kolegów… Wydaje mi się, że powrót Jakuba Nowaka na trzy mecze i rozegranie przez nie go bardzo dobrych i solidnych występów, które dały nam jak że ważne punkty w ligowej tabeli. Dla mnie to super powrót i wiadomo, że nawzajem się cenimy, więc nie było z tym problemu, kto gra. Jakub daje zespołowi dużo na boisku jak po za nim, więc pełen szacunek dla jego stylu bycia jako kolegii, jak i na boisku z umiejętnościami.

Myślę, że Krycha zagrał dobrą rundę. Zdarzały mu się słabsze mecze, ale też często ratował zespół przed utratą bramki, chociażby w ostatnim meczu przy wyniku 1:0. Poprawił grę nogami i zaczął podpowiadać obrońcom, co pozytywnie wpływa na grę zespołu. Parę elementów musi poprawić, ale znając ambicje Krychy poprawi je w okresie przygotowawczym. -powiedział Jakub Gassem o swoim koledze z zespołu Krystianie.

Krsytian jest kibicem Napoli, New York Rangers, Lech Poznań,MOS Zbąszyń,Jedynka Trzebiatów. Real Madryt, Liverpool. „Krycha” zaprzecza ze jest kibicem Warty Poznań „ja po prostu im dobrze życze”.

PREZENTUJEMY 3-NAJLEPSZE INTERWENCJE „KRYCHY” W RUNDZIE JESIENNEJ