„Figo” w rundzie jesiennej zagrał w 10 meczach (825minut). Kapitan Płomienia tyle samo meczy pauzował co niestety odbiło się na wynikach zespołu.

Runda jesienna w naszym wykonaniu była przeciętna. Doskonale wiemy że przeplataliśmy dobre mecze ze słabymi, brakowało powtarzalności.

Celem na drugą rundę to na pewno wygrywać mecze seriami co nam pozwoli powalczyć o pierwszą 7 A nawet o pierwszą 5 (to był by dobry wynik). Nasza gra momentami wygląda nieźle i jak każdy da z siebie 110 % jak wspomniał wcześniej Mario to nawet błędy techniczne nadrobimy walką i zaangażowaniem . Poprawić należy skuteczność i frekwencję na meczach . Jak już byłem na meczu to podoba mi się rozwój Kubiaczka i Pusiaka – grają coraz lepiej , wiadomo Sałata , Gucio szybki i ten wolniejszy robią dobra robotę do tego Mario,Kaczt,Eda na duży plus , Brzoza jak nie gada to też robi mega robotę . Wracając do Daniela , doświadczenie, spokój, kultura gry i serducho do gry jakiego życzę każdemu zawodnikowi .

Zdrowia Panowie bo jak to będzie to wierzę że osiągniemy jeszcze dobre wyniki . Jako że mało się odzywam na treningach i meczach to Zdrowych i spokojnych świąt, trzymajcie formę by nie było problemu z dodatkowym bagażem i powrotem do treningów.

Krzysztof Fleischer – bardzo ciężko ocenić w tej rundzie grę Krzysztofa. Tym bardziej, że wiem, iż w tej rundzie na boisku nie był w 100% sprawny i ryzykował swoim zdrowiem, żeby nam pomóc w momentach ogromnych braków kadrowych. Nie uważam, że była to udana runda dla Figo, bo niestety, ale każdy z nas wie, jak potrafi Krzysztof grać i jak ogromną rolę ma w naszym zespole. Jednak należą mu się ogromne podziękowania, że mimo problemów zdrowotnych pomógł nam odbudować nasz poziom gry. Liczę na to, że w rundzie wiosennej „wróci” do nas dawny Figo. – powiedział coach Tomasz Radwan