Łukasz Rogowski w rundzie jesiennej zagrał  dla Płomienia w 16 meczach( 1379minut). Dla naszej drużyny zdobył 5-bramek i 9 asyst.

Poczatek rundy zaczęliśmy bardzo słabo, ale to tylko z tego powodu, ze były  braki w kadrze i  na treningach (dużo zawodników zmagało się z kontuzjami). Pod koniec rundy zaczęliśmy grać swoje, zdobywać punkty i cieszyć sie z gry. Nastepna runde na pewno chcemy jako cała drużyna skończyć na jak najwyższym miejscu w tabeli. Jeśli chcemy to osiągnąć to potrzeba nam zmian, potrzebujemy nowych zawodników. Potrzebna jest rywalizacja w zespole, bo wcześniej tej rywalizacji po prostu nie było. Chyba  dlatego tak słabo nam szło na boisku. Jeśli chodzi o zawodnika, który zrobił na mnie wrażenie, to jest nim Eda. Ma już swoje lata, a pokazuje nam młodym charakter na boisku, dużo biega i jest na każdym treningu i meczu.

„Łukasz to ważna postać w zespole. Jeśli grasz na skrzydle i w trakcie rundy notujesz 5-bramek i 9-asyst to powinno się pogratulować takich liczb. Uważam że Łukasz zrobił dobrą robotę w tej rundzie co nie oznacza, że go nie stać na pobicie liczb asyst a tym bardziej bramek.” – powiedział Paweł Szott