o Płomieniu:

„Do Płomienia zostałem początkowo wypożyczony. Po zakończeniu sezonu do zespołu trafiłem na stałe. Bardzo cieszy mnie fakt, że wraz ze mną szeregi Płomienia zasilili moi dwaj koledzy- Dawid Kramski oraz Daniel Kulus. Grałem z nimi wcześniej w Obrze Zbąszyń. Dawid to mój dobry kolega na boisku jak i poza nim. Dobrze mi się z nim współpracuje. Daniel to mój przysłowiowy ,,piłkarski tata”. Mogę się od niego wiele nauczyć. Cieszy mnie bardzo fakt, że lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem boiskowym.”

o celach na sezon:

„Moim celem na najbliższy sezon jest przede wszystkim dobre pokazanie się w wyższej lidze oraz jak przystało na napastnika zdobyć kilka bramek,żeby pomóc zespołowi w zwycięstwie.”

o meczu Płomień: Patria Buk 4:1

„Myślę, że pierwszy mecz tego sezonu można zaliczyć do udanych. Mimo szybko straconej bramki pokazaliśmy wole walki i szybko doprowadziliśmy do wyrównania wyniku. Po przerwie dołożyliśmy szybkie dwie bramki, co pozwoliło nam uspokoić mecz. Drużyna przeciwna próbowała odrobić straty,jednak mimo licznych szans nie wykorzystała swoich sytuacji. Przypieczętowaliśmy mecz zdobywając czwartą bramke. Najważniejsze, że mamy trzy punkty i w dobrych humorach rozpoczynamy sezon.”

Coach Radwan o Macieju: Maciej Kubiak – zawodnik młodego pokolenia, który chce przebojem wejść do pierwszej jedenastki PPA. Sparingi z dobrymi drużynami pokazały, że jednak strzelanie bramek i gra w wyższej lidze wymaga od Macieja dużo większej pracy. Solidny, ambitny zawodnik, nienaganna technika, mimo takich cech musi powalczyć o pierwszy skład.