Polska:

Przyjechałem do Polski do pracy oraz żeby grać w piłkę. Vitek mój przyjaciel był przede mną w Polsce i to od niego dostałem zaproszenie do pracy. Po przyjezdzie do Polski trafiłem do NAP Nowy Tomyśl (gdzie grał już Vitek)

Płomień:
Grałem w Sokole Pniewy, jednak postanowiłem znalezc nowy klub (który zaakceptowałbym moje warunki). Oczywiście pomógł mi…Vitek. Zorganizował mi testy i tak o to jestem w Płomieniu.
Ukraina:
Na Ukrainie grałem w juniorach Kremen Kremenchug. Najlepszym zawodnikiem, z którym grałem w jednej drużynie to Wage Sarkisyan, doskonały technik oraz lider na boisku.Różnica między Polska a Ukraińską piłką? Na Ukrainie bardziej polegamy na swoim przygotowaniu fizycznym, w polsce jest więcej gry w piłkę.
Najlepszy napastnik z Ukrainy/Polski:
Podobało mi się, jak grał Arkadiusz Milik ale lepszy na ten moment jest Lewandowski. Z Ukrainy jest Andriy Shevchenko lepszy. Zresztą jak byłem młodszy to miałem koszulkę Szewczenki.
 
Vitek Tsemokh o Miszy: Znamy sie z Misza od dziecka. Od małego gramy w pilke. Misza jest starszy o dwa lata i jak bylem maly to często uczyłem się od niego. Misza jest porządny chłop, na którego można zawsze liczyć. Na boisku da nam spokój i pewnosc. Nie raz grałem z nim w jednej drużynie i wiem ze potrafi zrobic wszystko dla swojego zespolu.
Radek Borkowski (prywatny kierowca Miszy): Zadzwonił Vitek z pytaniem czy jego kolega może przyjechać do nas na testy. Planowaliśmy zrobić testy ale przed treningiem coach Radwan powiedział że Połoma z Miszą kiedyś trenował. Zrezygnowaliśmy z testów i podpisaliśmy od razu kontrakt. Misza witaj w zespole!