sezon 2005/06 (trener Andrzej Orłowski)

II runda 

PŁOMIEŃ : Błędno Nądnia 0:0 k: 3-2

III runda

PŁOMIEŃ : Obra Zbąszyń 0:2 (0:2)

 

                                                                sezon 2008/09 (trener Tomasz Radwan)

III runda

Obra Zbąszyń : PŁOMIEŃ 0:3 (0:1) (bramki: 1x K.Wożniak, 1x K.Fleischer, 1x D.Kulus)

IV runda

PŁOMIEŃ : Sokół Rakoniewice  2:3 (bramki: 1x K.Fleischer, 1x S.Bordych)

 

                                                        sezon 2009/10 (trener Tomasz Radwan)

III runda

Orzeł Rostarzewo : PŁOMIEŃ 3:3  k: 4-1 ( bramki: 2x Sz.Szulca, J.Werner)

 

                                                                      sezon 2010/11 ( trener Tomasz Radwan)

III runda

LSSG Grodzisk : PŁOMIEŃ  2:2 (2:2) k: 2:3  (bramki: 1x Sz.Szulc, 1x T.Śliwa)

IV runda

PŁOMIEŃ : Mawit Lwówek 6:1 (2:1) (bramki: 3x T.Śliwa, 1x Sz.Szulc, 1x J.Werner, 1x W.Chwałkowski)

V runda – wolny los

VI runda

PŁOMIEŃ : Czarni Wróblewo 1:1 (0:1) k: 4-2 (bramka: 1x D.Kulus)

ćwiercfinał

PŁOMIEŃ : Pogoń Lwówek 0:0 k: 4:3

pófinał

Świt Piotrowo : PŁOMIEŃ 2:1 (1:1) (bramka: 1x Sz.Szulc)

 

                                                                sezon 2011/12 (trener Tomasz Radwan)

IV runda

Sokół Rakoniewice : PŁOMIEŃ 5:1 (2:0) (bramka: 1x M.Kaczmarek)

 

                                                               sezon 2012/13 (trener Marian Fiodorowicz)

V runda

Zieloni Lubosz : PŁOMIEŃ 2:2 (1:2) k: 5-4 (bramki: 2x Sz.Szulc)

                                                   sezon 2013/14 (trener Marian Fiodorowicz)

IV runda

Pieczarka Wielichowo : PŁOMIEŃ 0:4 (0:0) (bramki: 1x T.Śliwa, 1x Sz.Szulc, 1x J.Werner, 1x D.Pawlik)

V runda

PŁOMIEŃ : Warta Międzychód 1:3 (0:1) (bramki: 1x Sz.Szulc)

 

                                                      sezon 2014/15 (trener Marian Fiodorowicz)

III runda

Sam Jastrzębsko : PŁOMIEŃ 2:4 (1:1) (bramki: 3x M.Nowak, 1x T.Śliwa) — walkower dla Sam 3:0

                                                         sezon 2015/16 (trener Dawid Kaniewski)

III runda

PŁOMIEŃ : Mawit Lwówek 1:1 (1:0) k: 2-4 (bramka 1x J.Wośkowiak)

                                                       sezon 2016/17 (trener Dawid Kaniewski)

1/32 finału

Lipno Stęszew : PŁOMIEŃ 1:3 (0:1) (bramki: 1x J.Wośkowiak, 1x A.Frasz, 1x P.Borkowski)

1/16 finału

Orzeł Rostarzewo : PŁOMIEŃ 0:2 (0:0) (bramki: 1x M.Kędziora, 1x J.Wośkowiak)

1/8 finału

PŁOMIEŃ : Grom Plewiska 0:3 (0:1)

 

                                                 sezon 2017/18  (trenerzy Dawid Kaniewski/ Piotr Cenin )

1/32 finału

PŁOMIEŃ : Sokół Rakoniewice 5:0 (1:0) (bramki: 3x J.Wośkowiak, 1x K.Fleischer, 1x M.Madaj)

1/16 finału

Lech Old-Boys Poznań : PŁOMIEŃ 1:2 (1:0) (bramki: 2x D.Kuhnke)

 

1/8 finału

NAP Polonia N-Tomyśl : PŁOMIEŃ 3:3  k: 2-4 (bramki: 1x Ł.Każmierczak, 1x M.Piechowiak, 1x M.Kędziora)

1/4 finału

PŁOMIEŃ : Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2 (0:2)

 

                                                              sezon 2018/19 (trener Piotr Cenin)

1/32 finału

1920 Mosina : PŁOMIEŃ 1:5  (0:1) (bramki: 2x Sz.Juszczak, 2x ŁKażmierczak, 1x M.Gucia) 

1/16 finału 

Akademia Reissa Poznań : PŁOMIEŃ 6:0 (4:0)

 

                                                              sezon 2019/20 (trener Piotr Cenin)

I runda 

PŁOMIEŃ : Lipno Stęszew 1:1  (1:1) k: 3-5   (bramka Ł.Każmierczak)

 

     sezon 2020/21 (trener Tomasz Radwan)

1/16 finału

Nasz Dyskobolia Grodzisk Wlkp : PŁOMIEŃ 3:5 (1:3) (bramki: 2x M.Gucia, 1x M.Połomka, 1x J.Brzozowski, 1x M.Kubiak)

1/8 finału 

Sparta Obroniki : PŁOMIEŃ 2:3 (0:3) (bramki: 2x B.Pusiak, 1x ŁKażmierczak)

1/4 finału

Błękitini Wronki : PŁOMIEŃ 9:2 (3:0) (bramki: 1x Ł.Każmierczak, 1x J.Brzozowski)

 

                                                            sezon 2021/22 (trener Tomasz Radwan)

1/32 finału

Orzeł Granowo : PŁOMIEŃ 0:1 (0:0)  (bramka: 1x B.Rybicki)

1/16 finału

Błękitni Owińska : PŁOMIEŃ 2:4 (bramki: 2x M.Gucia, 1x T.Kowalski, 1x M.Kaczmarek)

1/8 finału

Huragan II Pobiedziska : Płomień 3:3 (o:1) k: 5-4 (bramki: 1x M.Gucia, 1x Ł.Rogowski, 1x K.Fleischer)

                                                            sezon 2022/23 (trener Tomasz Radwan)

1/32 finału

Nasza Dyskobolia : Płomień 3:0 (1:0)

                                                sezon 2022/23 (trener Tomasz Radwan)

1/32 finału

PŁOMIEŃ : Warta Międzychód 2:4 (0:0) (bramki: 1x J.Brzozowski, 1x A.Nowacki)