PŁOMIEŃ : Patria Buk 4:1 (1:1)
bramki:
1:1 26min  T.Kowalski as.M.Kubiak
2:1 53min 🇺🇦M.Kulichenko as.Ł.Rogowski
3:1 55min M.Bąbelek as.M.Połomka
4:1 93min J.Brzozowski as.Ł.Rogowski
skład: J.Borkowski – V.Tsemokh, M.Bąbelek, D.Kulus, J.Brzozowski – Ł.Rogowski, M.Gucia (30min M.Kulichenko) M.Połomka, M.Kaczmarek, T.Kowalski(54min P.Borkowski) – M.Kubiak (75min Ł.Kazmierczak) 
 KOMENTARZE POMECZOWE:
Misza Kulichenko: Patria Buk to ciężki przeciwnik.Pierwsza połowa była nerwowa wykonaniu obu zespołów. Na początku drugiej połowy przejęliśmy kontrolę i zdobyliśmy 2-bramki.Ostatnie 20min lekką przewagę miał przeciwnik, pod koniec meczu udało się nam zdobyć bramkę numer 4.
coach Tomasz Radwan: Pierwszy mecz ligowy to zawsze niewiadoma. Mecze sparingowe udało nam się rozegrać praktycznie w mocnym składzie a w tygodniu poprzedzającym mecz ligowy dowiedziałem się, że nie zagra 5 zawodników z podstawowego składu. Ale również i przeciwnik miał braki kadrowe. No cóż taki urok i szansę dostali zawodnicy, którzy teoretycznie mecz by rozpoczęli na ławce rezerwowych. Uważam, że zawodnicy zagrali bardzo ambitnie i udało nam się mecz wygrać, za co należą im się słowa uznania. Dla mnie najważniejsze są 3 punkty i dobry start w 5 ligowych rozgrywkach.
Jakub Borkowski: Cieszy zwycięstwo. Szkoda straconej bramki. Myślę, że mecz pod kontrolą. Jest trochę do poprawy, ale daliśmy radę kontrolować prawie cały mecz. Trochę rozkojarzenia się wkradło po trzeciej bramce. Gdybyśmy trafili szybko czwartą bramkę, bo były ku temu okazje mecz na pewno byłby o wiele spokojniejszy, a tak było troche niepotrzebnej nerwówki. Brawa dla strzelców bramek. Szczególnie dla Bąbla, bo nie była to latwa sytuacja do strzelenia bramki.
Mariusz Połomka: Bardzo ważne 3pkt na inaugurację pomimo dużych zmian w wyjściowej 11 spowodowanych kontuzjami. Pozytywne występy nowych zawodników i zarazem pokazanie dużego doświadczenia w ciężkich momentach meczu. Zwyciężyła drużyna co jest fundamentem sukcesu. Płomień!
Mateusz Bąbelek: Mecz nie zaczął się dla nas pomyślnie, karny na 0:1 nie wróżył dobrze.Osobiście byłem spokojny o wynik meczu bo to my głównie prowadziliśmy grę i dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. Mimo braków kadrowych zagraliśmy fajne zawody, cieszy zwycięstwo na inaugurację sezonu i oby tak dalej.
Vitalik Tsemokh: Chciałbym podziękować kibicom za przybycie. Gratulacje dla Miszy za bramkę w debiucie. Było trochę nerwowości ale udało się zrobić co trzeba żeby zgarnać 3pkt.
Krystian Kraszewski: Mecz z początku był w naszym wykonaniu bardzo nerwowy. Co powodowało dużo niepotrzebnych strat i utratę bramki z karnego. Z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej dzięki czemu wyrównaliśmy i na przerwę dawało nam to po ciężkiej jak by nie patrzeć połowie remis. W drugiej części spotkania opanowaliśmy grę w środku pola i zdobyliśmy prowadzenie. Następne minuty to dobra gra w obronie i skuteczne kontry, dzięki którym zdobyliśmy kolejne dwie bramki i wygraliśmy 4:1. Ważne trzy punkty i rozpoczęcie sezonu od wygranej.