skład PPA:   J.Borkowski (kpt) – W.Maćkowski (62min P.Borkowski), M.Bąbelek, D.Kulus, 🇺🇦V.Tsemokh – Ł.Rogowski, M.Kaczmarek(32min Ł.Każmierczak), 🇺🇦M.Kulichenko (80min D.Kramski), M.Gucia, J.Brzozowski- M.Kubiak

komentarze pomeczowe:

 „Raz się wygrywa, raz się przegrywa”. Teraz już na chłodno, mogę stwierdzić, że po prostu nie wykorzystaliśmy szansy na kolejne 3 punkty, a były spokojnie w naszym zasięgu. Najzwyczajniej trzeba było strzelić to co było i tyle. Trudno – za tydzień walczymy o kolejne 3 punkty.

Mecz walki. Sytuacje na strzelenie bramki były, ale niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak gospodarze w ostatnich minutach trafili tą zwycieska bramke. Na pewno pochwały należą się za zaangażowanie i walkę do upadłego, bo przy tej pogodzie to ja stojąc na bramce nie mogłem wyrobić, a co mają powiedziec zawodnicy, którzy przebiegli w tym upale po pare km. Na pewno nie zasłużyliśmy na przegraną.

Brak słów, pomimo ze zagraliśmy słabe spotkanie uważam ze ten 1 pkt nam się należał . Boli bramka w 91 min, a teraz pozostaje nam ciężko pracować i przygotować się do następnego meczu .

Nie najlepiej dzisiaj grałem.Mimo wyrównanego meczu to przeciwnik strzelił zwycięską bramkę.