Kania Gostyń : PŁOMIEŃ 1:1 (0:0)

skład: J.Borkowski- W.Maćkowski (73min V.Tsemokh), M.Kędziora, D.Kulus, J.Brzozowski- B.Pusiak (52min T.Kowalski), M.Połomka, M.Kaczmarek, M.Kubiak – Ł.Każmierczak (52min M.Kulichenko) K.Fleischer (kpt)

bramki:

88min 1:1 J.Brzozowski  asysta M.Połomka

 

komentarze pomeczowe:

Taką moją drużynę mogę oglądać codziennie. Walka, chęć gry, zdolność. Zawodnicy zostawili dziś na boisku dużo zdrowia, ale opłaciło się. No i oczywiście powrót kapitana Figo, pokazał jak bardzo jest nam potrzebny.

Kania to wymagający przeciwnik , cieszy fakt ze zagraliśmy dobrze jako zespół i każdy dał z siebie tyle ile mógł. Przy dokładniejsze i odważniejszej grze na pewno niedługo wyniki będą lepsze.

Bardzo cieżki mecz, myślę że remis z przebiegu gry sprawiedliwy. I gospodarze i my mieliśmy swoje sytuacje do strzelenia bramek. Cieszy fakt, że strata bramki w 82 minucie nas nie załamała i dążylismy do wyrównania. Każdy z naszych zawodników zostawił serducho na boisku.

Walka i serducho zostawione na boisku, dzięki czemu wywozimy cenny punkt na ciężkim terenie.

Bardzo intensywny i na dobrym poziomie mecz. Dużo walki i zaangażowania. Myślę ze wynik sprawiedliwy dla obu ekip. Cieszy punkt wywieziony z ciężkiego terenu.