„Trener Ciepielewski od rundy wiosennej poprowadzi Płomień B”  – powiedział Paweł Szott.

Trener Ciepielewski w przeszłości prowadził zespoły młodzieżowe w Płomieniu. Do dziś na boiskach można spotkać zawodników których wcześniej prowadził (T.Kowalski, M.Madaj,A Frasz, W.Maćkowski, J.Wośkowiak, M.Kostyra, J.Borkowski, D.Seifert, Ł.Każmierczak, K.Dąbrowski, J.Brambor)

Kartka z historii – Trener Ciepielewski ma za sobą jedno-meczowy epizod w PPA (wtedy 4-liga)

PŁOMIEŃ : Sparta Szamotuły 7:1  (1:1)

Bramki trafiali: Mateusz Nowak-3, Michał Kaczmarek-2, Tomasz Śliwa z rzutu karnego oraz bramka samobójcza.

skład Płomień:
Jakub Borkowski, Daniel Borkowski (80′ Tomasz Śliwa), Krzysztof Bajonczak, Michał Gucia (85′ Maciej Kozłowski), Krzysztof Fleischer, Mateusz Piechowiak (46′ Artur Grabia), Dawid Pawlik, Konrad Lemieszko, Kamil Maciejewski (12′ Mateusz Nowak), Michał Kaczmarek.
Do dyspozycji trenera pozostali: Przemysław Król, Jonasz Pietrzak, Hubert Wasielewski.

 

„Zatrudnienie trenera Wiesława Ciepielewskiego w Płomieniu – to kolejny bardzo dobry krok w wykonaniu klubu. Nie muszę się nawet zastanawiać, czy współpraca na linii PPA i PPB będzie odpowiednia. Wiesław daje nam tego gwarancję. Dokładnie pamiętam jego mądre i trafne spostrzeżenia i uwagi w mojej pierwszej kadencji w Płomieniu. Bardzo się cieszę, że zarząd klubu podjął tak dobrą decyzję. Wiesiowi życzę powodzenia i jestem przekonany, że nasza współpraca będzie na najwyższym poziomie.” – coach PPA Tomasz Radwan