Zaczęło się! W końcu gramy. Wygrywamy i zaczynamy naszą zabawę. Najlepszego zawodnika meczu z Patrią Buk w koszulce Płomienia zdobywa numer 13 Daniel Kulus.

Edward Wandoch, Krzysztof Skotarczyk, Tomasz Radwan, Radek Borkowski,Tadeusz Borkowski, Marcin Kędziora,Patryk Buśko -oni wybrali najlepszego gracza Płomienia.

„Eda do Płomienia? Kiedy padł pomysł ściągnięcia Daniela do Płomienia to większość osób myślała że żartujemy.Kiedy zauważyli ze mówimy poważnie i że zależy nam na transferze to dalej nie wierzyli. Dlaczego chcieliśmy Daniela? Eda to typ piłkarza którego tylko praca,sprawy rodzinne lub kontuzja (czyli sprawy ważniejsze niż piłka) mogą go wykluczyć z treningu lub meczu. Kto zna Daniela to wie że na boisku nie odpuści kiedy czuje szacunek i wsparcie swoich kolegów a tego u nas nie brakuje. Oczywiście że wiemy ile ma lat, a co gorsza za rok znów będzie starszy. Witaj w drużynie i gratulacje wczorajszego występu” -wypowiedziała się 1 z 7 osób która wybierała MVP PP w meczu z Patrią Buk.