Maciej Kubiak w rundzie jesiennej był najmłodszym zawodnikiem, który wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie.  Maciej dla PPa rozegrał 20 meczy(1729minut). „Kubiaczek” dla PPa strzelił 2 bramki i zanotował 3-asysty.

Runda dla Płomienia była bardzo ciężka z powodu braków kadrowych. Na boisku było widać braki „Sałaty”, „Borka” oraz „Figo”. Szczególnie początek rundy nie ułożył się po naszej myśli. Przez chwilę znajdowaliśmy się na ostatnim miejscu ligi. Ostatecznie udało nam się wygrać kilka ważnych dla nas meczy i zimę spędzimy w środku tabeli.

Celem przyszłej rundy jest oczywiście zajęcie jak najwyższego miejsca w lidze. Musimy dobrze przepracować okres przygotowawczy aby dało to efekt na boisku. Mam nadzieję że nikt nie złapie kontuzji, która osłabi drużynę. Czekamy z niecierpliwością na powrót Kuby Borkowskiego jest on bardzo ważna częścią naszego zespołu i wiele razy udowadniał to na boisku ratując nas przed utratą bramki. Myślę że jeśli na wszystkich meczach będziemy mieli pełna kadrę. To zawsze 3 punkty będą w naszym zasięgu.

Najbardziej zaskoczyła mnie postawa Kuby Nowaka, który bez regularnych treningów stanął między słupkami w ważnych dla nas meczach. Pokazał w tych meczach swoje doświadczenie. Ratował nas wiele razy przed utratą bramki i został wybrany MVP meczu. Doskonale pokazał że niektórych rzeczy się nie zapomina i nieprzypadkowo grał kiedyś wyżej.” – M.Kubiak
„Maciej został  przedstawiony w drużynie  jako najlepsza „strzelba” w gminie ale Pussi niby powiedział Trenerowi że jakby Kubiaczyka dać razem z Nim na prawą stronę, to zjadają tą ligę na śniadanie. Od tego momentu mamy najsilniejszą prawą stronę w lidze. „Kimmich” jest młodym i perspektywicznym zawodnikiem, bardzo podoba mi się jego zaangażowanie, nie opuszcza meczów ani treningów i dzięki temu widać u niego duży progres. Maciej cały czas nabiera doświadczenia i jeśli dalej cały czas będzie tak ciężko pracować to na pewno może zostać jednym z filarów tej drużyny.” – powiedział nasz etatowy wykonawca rzutów karnych Mariusz Połomka