Michał Gucia(kolega Jakuba Beyera) w rundzie jesiennej został najlepszym strzelcem Płomienia (zdobył  8-bramek) oraz zaliczył 6-asyst. Michał rozegrał dla Płomienia 16meczy ( na boisku spędził 1315minut).

Jeśli chodzi o rundę w naszym wykonaniu to mam mieszane uczucia. Pierwsza połowa rundy w naszym wykonaniu była zła , żeby nie powiedzieć bardzo zła. Na szczęście z każdym kolejnym meczem pokazywaliśmy , ze potrafimy grać naprawdę ciekawą piłkę. Druga połowa rundy moim zdaniem wyglądała zdecydowanie lepiej choć stać nas na jeszcze więcej. Cel na następna rundę to na pewno marsz w górę tabeli. Pokazaliśmy z mocnymi drużynami , że jesteśmy silną ekipą , więc cel jak najbardziej realny. Zdecydowanie musimy poprawić skuteczność i konsekwentniej realizować założenia przedmeczowe. Jeśli poprawimy te dwa mankamenty to myślę , że jesteśmy wygrać z każdą drużyną. Najbardziej w tej rundzie zaskoczył mnie Daniel Kulus. Mimo tego , że jest najstarszym zawodnikiem w naszych szeregach to zostawia najwięcej serca i zdrowia na boisku. Jego doświadczenie jest dla nas nieocenione. Młodzież ma z kogo brać przykład.

Cóż można o Michale powiedziec, zawodnik chyba z najbogatszym CV w naszej drużynie, także raczej większość jest pewnie zdziwiona dlaczego Michał nie ma jeszcze lepszych statystyk. Bardzo dobry i silny zawodnik a co najważniejsze bardzo przydatny drużynie, chociaż jeszcze zbyt często lubi się „obrazić” na meczu ale młodości się wybacza. Jak sam zauważył Michał, często mamy z Trenerem podobne zdanie i Michał zawsze przyznaje ze bardzo miło posłuchać mądrych ludzi. Co do rzutów karnych, wykonuje je dlatego że Michał zapytał mnie czy mógłby strzelać tylko te przy bezpiecznym wyniku, bez presji. Tłumaczył mi ze nie jest jeszcze gotowy na branie na siebie całej odpowiedzialności a wie ze ja nie mam z tym problemu. Więc oczywiście się zgodziłem. Możesz zawsze na mnie liczyć Michał. A tak całkiem poważnie to Michał jest bardzo ważnym ogniwem naszego zespołu i bardzo mnie cieszą Jego indywidualne statystyki, oby w drugiej części sezonu byle jeszcze lepsze. – powiedział lider zespołu Mariusz Połomka 
BRAMKI ( 6z8) strzelone przez Michała Gucia: