SEZON 2017/18

“Za nami udany sezon w wykonaniu pierwszej drużyny. 15 zwycięstw,4 remisy oraz 7 porażek pozwoliły zająć 3 miejsce na koniec sezonu 2017/2018! Awansowaliśmy do 5-ligi Strzeliliśmy w sezonie 55 bramek, tracąc 36.” – wcieprezes Paweł Szott

Płomień w sezonie 2017/18 w Klasie Okręgowej gr. zachodniej zajął trzecie miejsce = AWANS DO V-LIGI. W rundzie jesiennej drużyny prowadził Dawid Kaniewski, natomiast w rundzie wiosennej Piotr Cenin. Poniżej prezentujemy sezon w pigułce:

KLASA OKRĘGOWA
Kolejka 1:
Sparta Szamotuły – Płomień 0:0

Kolejka 2:
AP Reiss Tarnowo Podgórne – Płomień 1:2 [Krzysztof Fleischer-2]

Kolejka 3:
Płomień – Obra Zbąszyń 1:1 [Marcin Kędziora]

Kolejka 4:
Sokół Duszniki – Płomień 0:2 [Łukasz Kaźmierczak, Kamil Maciejewski]

Kolejka 5:
Płomień – Lipno Stęszew 5:1 [Kamil Maciejewski-2, Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak, Jan Zimny]

Kolejka 6:
Czarni Wróblewo – Płomień 1:2 [Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 7:
Płomień – Błękitni Wronki 4:0 [Krzysztof Fleischer, Szymon Juszczak, Miłosz Madaj, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 8:
TS Gminy Kamieniec – Płomień 5:4 [Jan Zimny-2, Daniel Borkowski, Szymon Juszczak]

Kolejka 9:
Płomień – Spójnia Strykowo 2:0 [Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 10:
Pogoń Lwówek – Płomień 2:1 [Szymon Juszczak]

Kolejka 11:
Płomień – Sokół Rakoniewice 1:3 [Daniel Borkowski]

Kolejka 12:
Sokół Pniewy – Płomień 5:1 [Miłosz Madaj]

Kolejka 13:
Płomień – Orkan Konarzewo 2:2 [Szymon Juszczak, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 14:
Płomień – Sparta Szamotuły 3:0 [Jakub Wośkowiak-2, Kamil Maciejewski]

Kolejka 15:
Płomień – AP Reiss Tarnowo Podgórne 1:0 [Michał Kaczmarek]

Kolejka 16:
Obra Zbąszyń – Płomień 1:2 [Kamil Maciejewski-2]

Kolejka 17:
Płomień – Sokół Duszniki 2:2 [Jan Zimny, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 18:
Lipno Stęszew – Płomień 2:3 [Szymon Juszczak, Marcin Kędziora, Kamil Maciejewski]
Kolejka 19:
Płomień – Czarni Wróblewo 2:0 [Michał Kaczmarek, Kamil Dąbrowski]

Kolejka 20:
Błękitni Wronki – Płomień 0:1 [Jakub Wośkowiak]

Kolejka 21:
Płomień – TS Gminy Kamieniec 2:4 [Michał Gucia, Kamil Maciejewski]

Kolejka 22:
Spójnia Strykowo – Płomień 3:0

Kolejka 23:
Płomień – Pogoń Lwówek 3:0 [Michał Kaczmarek, Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 24:
Sokół Rakoniewice – Płomień 0:6 [Kamil Maciejewski, Jakub Beyer, Kamil Dąbrowski, Szymon Juszczak, Jan Zimny, Michał Gucia]

Kolejka 25:
Płomień – Sokół Pniewy 1:3 [Krzysztof Fleischer]

Kolejka 26:
Orkan Konarzewo – Płomień 0:2 [Jakub Wośkowiak, Krzysztof Fleischer

PUCHAR POLSKI:
Runda 3:
Płomień – Sokół Rakoniewice 5:0 [Jakub Wośkowiak-3, Krzysztof Fleischer, Miłosz Madaj]

Runda 4:
Lech Old-Boy Poznań – Płomień 1:2 [Dawid Kuhnke-2]

Runda 5:
NAP Polonia Nowy Tomyśl – Płomień 3:3 k. 2:4 [Marcin Kędziora, Łukasz Kaźmierczak, Mateusz Piechowiak]

Runda 6:
Płomień – Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2

 

Indywidualne statystki w rozgrywkach w Klasy Okręgowej – sezon 2017/2018

Bramkarze:

J.Borkowski 13/0 (1140minut),  K.Kraszewski 7/0 (490),  J.Nowak 12/0 (1070)

Defence:

M.Kędziora 27/3 (2315) , K.Fleischer 24/6 (2055), D.Gaweł 18/0 (1090), D.Borkowski 22/2 (1510),

H.Jędrzejczak 1/0 (6), M.Bąbelek 25/0 (1743), F.Pakuła 2/0 (105), P.Borkowski 3/0 (155), D.Kuhnke 10/2 (667)

W.Maćkowski 1/0 (45), K.Grunwald 6/0 (126), M.Kostyra 10/0 (357), J.Beyer 27/1 (1895)

Ofence:

A.Rzepa 6/0 (182), K.Rzepa 5/0 (143), T.Kowalski 8/0 (186), M.Madaj 8/3 (203), J.Zimny 23/5 (1755),

M.Piechowiak 23/3 (1900), J.Wośkowiak 27/10 (1577), K.Maciejewski 25/11 (1975), Sz.Juszczak 26/8 (2125),

M.Adamczak 4/0 (48), ŁKażmierczak 24/4 (1261), K.Dąbrowski 24/2 (1346), M.Kaczmarek 19/3 (1009),

M.Gucia 13/2 (976)

Najlepsi strzelcy PŁOMIENIA w sezonie 2017/18

11- K.Maciejewski

10- J.Wośkowiak

8- Sz.Juszczak

6- K.Fleischer

5- J.Zimny

4- Ł.Każmierczak

3- M.Madaj, M.Piechowiak, M.Kędziora, M.Kaczmarek

2-D.Kuhnke, D.Borkowski, K.Dąbrowski, M.Gucia

1- J.Beyer